O nas | marAN English Courses - Kursy językowe - Angielski
16614
page-template-default,page,page-id-16614,bridge-core-1.0.7,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-18.2.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.5,vc_responsive

Nazywam się Marta i od wielu lat uczę języka angielskiego. Nauka języka angielskiego zawsze była dla mnie pasją, która z biegiem lat rosła w siłę. Gdy tylko nadarzała się okazja wyjeżdżałam do pracy za granicę, aby poznać i zmierzyć się z żywym językiem. Mieszkałam w Anglii, Kanadzie oraz USA, co zmieniło moje spojrzenie na naukę języka. Wówczas także narodził się pomysł, aby pasja stała się sposobem na życie. Pełna pomysłów i zapału zostałam lektorem w szkole językowej, a po pewnym czasie podjęłam decyzję o pracy ‘na własny rachunek’.  Tak właśnie w 2004 roku powstał marAN english courses.

 

W pracy ze Słuchaczami za cel stawiam sobie przede wszystkim wysoki poziom, efektywność nauczania  oraz przyjazną atmosferę, która sprzyja przyswajaniu wiedzy.

Zajęcia odbywają w grupach max. 6 osobowych- aby stworzyć komfort nauki i aby Słuchacze wykorzystali jak najwięcej czasu na ćwiczenie porozumiewania się w języku obcym. Kurs w takiej grupie pozwala dopasować tempo i sposób prowadzenia materiału do indywidualnych potrzeb uczestników.
W niewielkich grupach znika problem anonimowości, Słuchacze nawiązują bliski kontakt ze swoim lektorem, a lektor skupia uwagę na ich indywidualnych potrzebach językowych. Lektor poznaje dokładnie każdego Słuchacza, zna jego zainteresowania oraz mocne i słabe punkty, co pozwala dostosować metody oraz tematykę zajęć do indywidualnych potrzeb i zainteresowań.

 

Wszystkim Słuchaczom marAN english courses życzę owocnej i efektywnej nauki.

Facebook